סטודיו MOVE
סטודיו MOVE הינו הסטודיו הפרטי הותיק והגדול ביותר למחול באשדוד והסביבה. במהלך השנים נכתבו עלינו שפע של כתבות, מאמרים, אייטמים חדשותיים, ידיעות ותמונות באתרי אינטרנט שונים, בלוגים, עיתונים ומקומונים.
מידי שנה אנו מקיימים את פרמיירת סיכום שנת החוגים באולמי המופעים הגדולים ביותר, אל מול מאות צופים נלהבים ובהשתתפות מאות רקדניות ורקדנים מכל הגילאים, ובעשרות תלבושות ססגוניות. מופעים אלו מסוקרים בהרחבה בתקשורת המקומית, באמצעות צילומים וביקורות, ומהווים מוקד משיכה לרקדניות ולהוריהן, אשר נהנים מן החשיפה התקשורתית האוהדת.
בנוסף לאלו, סטודיו MOVE מקפיד להשתתף במופעים ופסטיבלי מחול באשדוד, ברחבי הארץ ואף בחו"ל. בין שלל המופעים שהשתתפנו בהם ומסוקרים בכלי התקשורת המקומיים והארציים, ניתן למנות השתתפות שנתית קבועה בפסטיבל המחול הבינלאומי "פסטיבל השמש" באילת, בסטיבל המחול בכרמיאל, במות התרבות באירועי יום העצמאות, הפנינג חגים בקניונים, שיתופי פעולה עם עסקים מקומיים וארציים ועוד.
סטודיו MOVE ובירה טובורג
שיתוף פעולה בין סטודיו MOVE למותג הבירה הבינלאומי Tuborg במסגרת מסע אירועי הקיץ בשנת 2010. במסגרת השת"פ סיפק סטודיו MOVE נערות קידום מכירות בתלבושות הממותגות בירה Tuborg. הדיילות שלנו חילקו מתנות למשתתפים, השתתפו באירועי הספורט ובמסיבות, רקדו על הבמות עם האומנים המובילים כדוגמת אברהם טל ו-DJ יהל, אירחו את האורחים המכובדים והיוו את מרכז הפעילות בהפנינג המוצלח. האירוע סוקר בכלי תקשורת מקומיים וארציים.
לכתבה בגדול ליחצו כאן
סטודיו MOVE ובירה טובורג לימון
במסגרת קמפיין הפרסום להשקת המוצר החדש לקיץ 2011, בירה טובורג לימון, שיתף סטודיו MOVE פעולה עם המותג הבינלאומי בירה Tuborg בסדרת מסיבות חוף בכל רחבי הארץ. דיילות יפייפיות של סטודיו MOVE התלבשו בביגוד חוף הממותג לוגו בירה טובורג לימון והפעילו את אורחי המסיבות, חילקו דוגמאות משקה חינם, רקדו על במות האירועים עם אומנים מובילים וDG's השורה הראשונה. האירועים סוקרו בעיתונות ארצית ומקומית כמו גם באתרי הספורט המובילים באינטרנט כדוגמת One ו-Sport5.
 
סטודיו MOVE
מודעה בעיתון העיר 2011: מודעת פרסומת שהופצה בעיתונות מקומית במסגרת מסע הפרסום של הסטודיו להשקת קולקציית מיצגים חדשה בחטיבת הפקת האירועים של הסטודיו MOVE Productions.

המופע של סטודיו MOVE
באתר אשדוד.נט, ביולי 2012 בבית יד לבנים נערך מופע מרהיב של בית ספר לריקוד MOVE בהנהלת שירה צ'שלה-שטרית. מאות ילדות מקסימות, כישרוניות ויפות עלו על במה אחת והראו לכל הצופים איך עושים את זה הכי טוב.

לקישור ליחצו כאן

סטודיו MOVE ובירה קרלסברג
שיתוף פעולה בין סטודיו MOVE למותג הבירה הבינלאומי Carlsberg במסגרת מסע אירועי הקיץ בשנת 2009. במסגרת השת"פ השתתפו רקדניות סטודיו MOVE במסיבות הקיץ הפתוחות של מותג הבירה, במשחקי כדורגל בהשתתפות מפורסמים, תצוגות אופנה, אוהל VIP, חלוקת מתנות למשתתפים ועוד ועוד. לדברי מנהלי המותג, בנות סטודיו MOVE הוסיפו צבע ושמחה לאירוע, שלא היה יכול להיות מושלם בלעדיהן. האירועים סוקרו בעיתונות ארצית ומקומית כמו גם באתרי הספורט המובילים באינטרנט כדוגמת One ו-Sport5.
ריקוד בא רק מאהבה

בעיתון המגזין אוקטובר 2010: מאמר מערכת רחב יריעה
המשרטט פרופיל אישי ומקצועי של מייסדת הסטודיו
והמדריכה הראשית - שירה צ'שלה-שטרית, שאיפותיה,
הכשרתה, חלומותיה, היעדים שהציבה לעצמה ועוד ועוד.
הכתבה פורסמה במקומון "המגזין" המופץ באשדוד
בכ-40,000 עותקים

מתפנקים בסוויט סטאר
סטודיו מוב מתפנק בסוויט סטאר - באתר אשדוד.נט
בקומת הגג של הסוויט סטאר נערך בקיץ 2010 יום כיף מיוחד לרקדניות סטודיו לריקוד MOVE. עשרות רקדניות בוגרות של הסטודיו התפנקו במשך כל היום בבריכה, במשחקי מים, הפעלות, ריקודים, ארוחת צהריים וכמובן בטן גב לסיכום שנת החוגים המוצלחת בסטודיו.

לקישור ליחצו כאן

מופע סיכום 2009
מאתר אשדוד.נט, סטודיו MOVE, המרכז למחול ולתנועה בהנהלת שירה צ'שלה, הרים כצפוי בקיץ 2009 את מופע סיום השנה המסורתי, בהשתתפות 200 רקדנים ורקדניות, בנוכחות 400 הורים ואורחים נלהבים שצפו מלמעלה ב20 סגנונות ריקוד.

לקישור ליחצו כאן

חדשות
חדש!!
חוג ברייקדאנס החל מכיתה א'!!!

חדש!!
חוג היפ הופ/ג'אז/בלט/מודרני
החל מכיתה א' בלבד!

חוגי קטנטנות
בייבי ג'אז ובייבי בלט לגילאי 3-6 בקבוצות קטנות

יוגה לנשים וגברים
יוגה ופילאטיס למבוגרים 

תיק מתנה לנרשמות לשנה!
עד גמר המלאי
 
מיצגים אומנותיים לאירועים ושיעורי ריקוד לבר/בת מצווה
פרטים בטלפון 08-8675270
 
 

 
המדריכים שלנו
שיעור נסיון חינם

הזמיני כעת שיעור ניסיון חינם
בחוג לבחירתך!
 
מלא/י את הטופס
ונחזור אליכם לתאום השיעור

דרושים
דרושה מדריכת מחול מוסמכת
לגילאי 3-7
שנה ניסיון מוכח חובה.
תעודת הסמכה חובה.

העבודה באשדוד. סודיות מובטחת.
קו"ח: mikeshitrit@gmail.com


דרוש/ה מדריך ג'אז
לגילאי 6-18 !!!

לפחות שנתיים ניסיון בהדרכת מחול
חובה. תעודת הסמכה חובה.

העבודה באשדוד. סודיות מובטחת.
קו"ח: mikeshitrit@gmail.com
 


עיצוב ובניית אתרים - סטודיו קו אחר